Скелелазіння на Мальті
Posted by Taras Kushnir on April 24, 2016
Плоска Естонія викликає хворобу, яка називається недостача лазіння із шнурком. Особливо ця хвороба прогресує весною, коли організм, під дією гормонів, згадує лазіння в Криму чи на Довбушах. Єдині ліки - їхати лазити. Цього року знайшов вдалі квитки на Мальту, про яку і є цей пост.
Читати далі →
Огляд скелелазних стендів у Таллінні: Ronimisministeerium
Posted by Taras Kushnir on February 2, 2016
В серії постів про скеледроми Таллінну я розкажу про місця, де я тренуюсь. Список стендів в Таллінні (на час написання посту): Ronimisministeerium (болдерінг) Kristina sport keskus (складність) Стенд Ronimis ministeerium (Міністерство скелелазіння). Відкритий тільки цього року (вчасно я приїхав), найкрутіший стенд в балтійський країнах (офіційний маркетинг). Офіційний вебсайт - тиць.
Читати далі →
Tatra trip 2016
Posted by Taras Kushnir on January 13, 2016
Дуже вже давно я не бачив справжнього снігу. Виною тому і глобальне потепління, і хаос останніх зим. Коли життя крутиться на великих обертах, частіше згадуєш за місця, де все завжди спокійно. І особливо проймаєшся тим спокоєм тоді, коли повертаєшся до тих місць. Для мене Старий Смоковець в Татрах, мабуть, завжди буде особливим. Місцеві жителі там ходять не поспішаючи, погода сонячна, а в гірських шале офіціанти ледве протискуються між відвідувачами. І нехай весь світ зачекає..
Читати далі →
Leg day
Posted by Taras Kushnir on November 19, 2015
Улюблений жарт боді-білдерів - “Friends don’t let friends skip leg day” - про те, що нікому не подобається займатись ногами, а ось торсом - подобається. В результаті виходять хлопці із великим, розкачаним штангами і штучними білками, торсом і тоненькими ніжками. Особисто я не знаю таких бодібілдерів, але зате знаю багато скелелазів із дуже подібними проблемами. Я опишу вам кілька ситуацій і можливо ви впізнаєте себе або когось із друзів.
Читати далі →
Догляд за льодолазним спорядженням
Posted by Taras Kushnir on November 14, 2015
Будь-яке льодолазне спорядження з часом потребуватиме догляду, а особливо тоді, коли ви ним активно користуєтесь. Коли я говорю про льодолазне спорядження, маю на увазі льодові інструменти, кішки та льодобури. Перше і найбезобідніше, з чим ви можете зіткнутись - це іржа. Щодо цього переживати особливо не потрібно, тому що якщо ви - активний льодолаз, то ви витрете іржу об лід вже на наступному водопаді. Ось що серйозніше за іржу, то це ступлення спорядження, або його пошкодження (наприклад, об скелі під тонким льодом). Цей пост містить пояснення і відео як повернути майже заводську заточку.
Читати далі →