Фотостоки: очікування vs реальність
Posted by Taras Kushnir on May 13, 2016
Коли у вас на стоках бувають вдалі дні чи тижні, чи місяці, поневолі приходять в голову думки про те, як динамічно все розвивається та як скоро ви зможете “нічого не робити” і вирішувати куди потратити ваші пасивні заробітки. Таке буває тільки в мріях, а в реальному житті, звісно, потім приходить невдалий день/тиждень/місяць або бан акаунту, або ще яка біда. Фотостоки, як робота, - це зовсім не офіс і не державна установа, але має певний набір вимог, невиконання яких нівелює ваш успіх. А стокери - ті якраз славляться своєю лінивістю..
Читати далі →
Повернення до йоги
Posted by Taras Kushnir on April 28, 2016
Коли я тільки-тільки починав бути скелелазом, на нашому стенді “Погулянка” у Львові займалась одна дівчина, яка була набагато кращим йогом, ніж скелелазом. Через деякий час вона почала проводити невелику “групу з йоги” раз в тиждень у понеділок для всіх охочих. Тоді я вперше почув такі фрази, як “шавасана”, “собака мордою вниз”, “а тепер робимо це з рівною спиною”. На наших заняттях деколи були навіть люди з Лазаренка. Через деякий час ми всі були “на хвилі”. Не те, щоб стали сильними фанатами, але кілька асан з йоги надійно ввійшли в нашу заминку після тренування. Ще ми стали розслабляти йогою забиті м’язі після насиченого лазіння на скелях, робити невелику розтяжку на привалах в походах в Карпатах, щоб ноги швидше відходили, та, може, ще кілька застосувань. Поступово асани стали даватись трохи легше. На якісь моменти навіть здалось, що ми стали краще розтягуватись. Слово, відбувались чудеса не у сні, а наяву. Біда прийшла, коли Зорянка поїхала працювати в Київ.
Читати далі →
Скелелазіння на Мальті
Posted by Taras Kushnir on April 24, 2016
Плоска Естонія викликає хворобу, яка називається недостача лазіння із шнурком. Особливо ця хвороба прогресує весною, коли організм, під дією гормонів, згадує лазіння в Криму чи на Довбушах. Єдині ліки - їхати лазити. Цього року знайшов вдалі квитки на Мальту, про яку і є цей пост.
Читати далі →
Огляд скелелазних стендів у Таллінні: Ronimisministeerium
Posted by Taras Kushnir on February 2, 2016
В серії постів про скеледроми Таллінну я розкажу про місця, де я тренуюсь. Список стендів в Таллінні (на час написання посту): Ronimisministeerium (болдерінг) Kristina sport keskus (складність) Стенд Ronimis ministeerium (Міністерство скелелазіння). Відкритий тільки цього року (вчасно я приїхав), найкрутіший стенд в балтійський країнах (офіційний маркетинг). Офіційний вебсайт - тиць.
Читати далі →
Tatra trip 2016
Posted by Taras Kushnir on January 13, 2016
Дуже вже давно я не бачив справжнього снігу. Виною тому і глобальне потепління, і хаос останніх зим. Коли життя крутиться на великих обертах, частіше згадуєш за місця, де все завжди спокійно. І особливо проймаєшся тим спокоєм тоді, коли повертаєшся до тих місць. Для мене Старий Смоковець в Татрах, мабуть, завжди буде особливим. Місцеві жителі там ходять не поспішаючи, погода сонячна, а в гірських шале офіціанти ледве протискуються між відвідувачами. І нехай весь світ зачекає..
Читати далі →