Перший драйтулінговий маршрут [проект] "Топлес" на Чортових Скелях у Львові
Posted by Taras Kushnir on March 25, 2013
На цих вихідних у Львові відбулось зібрання невизнаних драйтулерів на скелях, які знаходяться трохи нижче відомих Чортових Скель. Наш квартет облазив одну поки що безіменну скелю, яку ми вже встигли охрестити “Action Directe”, як влучно висловився один з драйтулерів, натякаючи на однойменний маршрут у Німеччині складності 9а: аж занадто наш камінчик схожий на той, по якому пролягає цей монстр світу скелелазіння. Лазили з верхньою страховкою і великими зависами: день до того був Амбалфест на Погулянці. Та і лазиться нелегко. Половина скелі - серйозне нависання (на фотографії видно, що сніг лежить до нависання). Як би там не було, мені першому вдалось домучити до верху дві логічні лінії на нашому маленькому камені. Про одну з тих ліній (“Топлес”) і піде мова нижче. Фотографія зі схемою в комплекті.
Читати далі →
Crux AK 47 X: перші враження або вибір штурмового рюкзака
Posted by Taras Kushnir on March 21, 2013
Нарешті вчора приїхав мій новий рюкзак Crux AK 47 X, якого я обирав добрі 2 місяці і я можу зробити невеликий огляд. Критеріями мого відбору штурмових рюкзаків були: низька вага (в районі 1 кг) міцний матеріал (для того, щоб не переживати за акуратність використання) зручна спинка (бажано каркас) об'єм в районі 45 літрів наявність кілець для розвіски  спорядження (як виявилось, кільця на рюкзаку - дуже зручні для цього) мінімум прибамбасів, які, до того ж, важать багато (відсутність кріплення для лиж, кишені для кішок) хороші бічні шлейки (щоб не було проблем із причепленням карімата, палатки, шнурка) сумісність із питною системою універсальні кріплення для льодорубів та льодових інструментів адекватна ціна (останній фактор, бо тяжче знайти хороший рюкзак)
Читати далі →
Як добратись на скелі Довбуша
Posted by Taras Kushnir on February 12, 2013
На Скелі Довбуша зі Львова найкраще добратись з допомогою маршрутки Львів-Труханів, а потім пішки. Під катом розклад, сфотографований у водія автобуса. Також я записав GPX трек на скелі - див. нижче.
Читати далі →
Татранське льодолазіння. Частина друга і остання
Posted by Taras Kushnir on January 11, 2013
Після Вевєркіна, інший непоганий водопад, на який ми пішли - був Grashov l’ad - каскад із двох водопадів, кожен довжиною в 2 шнурки.
Читати далі →
Татранське льодолазіння. Частина 1
Posted by Taras Kushnir on January 11, 2013
Розповідь ця буде про 10ти-денну поїздку в Словацькі татри в цілях льодолазіння і дослідження нового для себе району.
Читати далі →