Як добратись на скелі Довбуша
Posted by Taras Kushnir on February 12, 2013
На Скелі Довбуша зі Львова найкраще добратись з допомогою маршрутки Львів-Труханів, а потім пішки. Під катом розклад, сфотографований у водія автобуса. Також я записав GPX трек на скелі - див. нижче.
Читати далі →
Татранське льодолазіння. Частина друга і остання
Posted by Taras Kushnir on January 11, 2013
Після Вевєркіна, інший непоганий водопад, на який ми пішли - був Grashov l’ad - каскад із двох водопадів, кожен довжиною в 2 шнурки.
Читати далі →
Татранське льодолазіння. Частина 1
Posted by Taras Kushnir on January 11, 2013
Розповідь ця буде про 10ти-денну поїздку в Словацькі татри в цілях льодолазіння і дослідження нового для себе району.
Читати далі →
Ельбрус 2012
Posted by Taras Kushnir on October 29, 2012
Про Ельбрус я почув ще давно в дитинстві, класі так в другому-третьому, причому тоді путав його з Еверестом, і думав що то все назви одної гори.. Всі вони десь найвищі. Якась подібна путаниця була аж до зараз, але вже не з назвою. Колись я знав, що на Ельбрус є канатна дорога і думав, що вона веде чуть не на саму вершину (одну чи другу - я ще не знав), чув щось про якісь “бочки” і про обсерваторію. Напевно все. Ситуація поправилась в околі кількох років, коли я почав цікавитись горами більше. Дізнався, що Ельбрус - вулкан, має 2 вершини, дізнався його точну висоту (5642м вища вершина і 5621м нижча), дізнався, що на Ельбрус є маршрути 6а та 6b категорій складності (маршрути Кюкюртлю по ущелині Уллу – Хурзук), що канатка зовсім не до кінця, а чарівним чином до тих самих “бочок”, про які я чув колись. Після цьогорічного закриття 3го розряду в Безенги ми спустились в Нальчик, купили квитки на поїзд додому, поїли і на тому ж транспорті попрямували в селище Терскол.
Читати далі →