Огляд скелелазних стендів у Львові: стенд "Бухта"
Posted by Taras Kushnir on September 10, 2014
Ви твердо вирішили сходити хоч раз на скелелазіння, але не знаєте, куди? Тоді вам сюди. В цьому огляді буде описано всі стенди, які є у місті Львові і цей пост буде доповнюватись із відповідними позначками, якщо станеться чудо і відкриються нові стенди. Ітак, поїхали! Список стендів у Львові (на час написання статті): [стенд "Погулянка"](/2014/pogylyanka-gym-review) (болдерінг та складність) [стенд "Лазаренка"](/огляд-скелазних-стендів-у-львові-стен/) (болдерінг) стенд "Бухта" (болдерінг, складність, хайлайн) [стенд "Climb club"](/огляд-скелелазних-стендів-у-львові-ст-2/) (болдерінг та "складність" на 3 відтяжки) [стенд "SportLife"](/2015/the-wall-review) (болдерінг та складність) В цьому пості огляд стенду “Бухта”.
Читати далі →
Скелелазіння для новачка: відповіді на поширені питання
Posted by Taras Kushnir on August 28, 2014
Ви - людина із активною життєвою позицією, кількома вільними годинами в тиждень і бажанням відкрити для себе скелелазіння, але ви не знаєте, з чого почати? Або ваші друзі ходять на стенд і перебувають в чудовій формі, а ви тільки про це мрієте?  Тоді вам сюди. Мета цього поста - поставити деякі крапки над “і” для скелелазів-початківців.
Читати далі →
Як заробити в інтернеті на подорожах: історія першої тисячі доларів у мікростоках
Posted by Taras Kushnir on August 27, 2014
Сьогодні історична дата: в моєму улюбленому фотобанку заробітки склали рівно 1000 (одну тисячу) американських доларів. Сталось це не зразу і цей пост - про те, як я до цього дійшов. Мікростоки або фотобанки - компанії, які продають фото і картинки в основному через інтернет і по достатньо низькій ціні з ліцензією, яка дозволяє продавати їх багато разів. Картинки і фото створюють фотографи та ілюстратори, які отримують невеликий прибуток від продажів. Про фотобанки (від слова “банк”, а не “банка”) я почув давно, але думав, що це зовсім несерйозно і тут присутня стандартна проблема з художнього світу: все вже зроблено до тебе. Все вже сфотографовано до тебе і нічого нового креативного зробити більше не можна. Та і дивлячись на гарні фотографії, стає якось стидно: в мене все не так, все страшно.. Як я вийшов з цього замкнутого кола читайте далі.
Читати далі →
Короткий огляд використаного спорядження в Альпах 2014
Posted by Taras Kushnir on August 25, 2014
В цьому світі речі люблять, а людей - використовують Цього року поїздка в Альпи видалась доволі дощовою. Незважаючи на дощі, мені вдалось сходити нові маршрути, ну а окрім того - побувати в двох нових для мене країнах і одних нових великих горах. З часу минулого року багато споряги зазнало еволюції і я стараюсь іти в ногу з часом і по мірі власних можливостей, користуюсь новою спорягою. Цей пост буде про нові речі, якими я користувався під час поїздки. Буде розглянуто: пальник MSR Reactor 1L, ліхтарик Petzl Tikka RXP, баул Mountain Hardweir Expedition Duffel, мультитул Leatherman Juice CS4, Зовнішня батарея з DealExtreme, черевики Kayland M11+, коврик Therm-a-rest RidgeRest Solite.
Читати далі →
Блог Lviv to Evolene. Анонс
Posted by Taras Kushnir on July 24, 2014
Блог про пригоди в швейцарських альпах Lviv to Evolène "інтерактивний щоденник поїздки в Швейцарські Альпи. Їду я в район містечка Еволін на 20 днів для того, щоб ходити альпіністські маршрути з напарником, якого звати David Bird. З ним я познайомився на британському форумі UkClimbing близько місяця назад. Планую розписувати тут про підготовку до поїздки та саму поїздку вже безпосередньо в Еволін (сподіваюсь, там буде інтернет у якомусь вигляді)" Слідкуйте за оновленнями в блозі або підписуйтесь на RSS!
Читати далі →