Скелелазіння для новачка: відповіді на поширені питання
Posted by Taras Kushnir on August 28, 2014
Ви - людина із активною життєвою позицією, кількома вільними годинами в тиждень і бажанням відкрити для себе скелелазіння, але ви не знаєте, з чого почати? Або ваші друзі ходять на стенд і перебувають в чудовій формі, а ви тільки про це мрієте?  Тоді вам сюди. Мета цього поста - поставити деякі крапки над “і” для скелелазів-початківців.
Читати далі →
Як заробити в інтернеті на подорожах: історія першої тисячі доларів у мікростоках
Posted by Taras Kushnir on August 27, 2014
Сьогодні історична дата: в моєму улюбленому фотобанку заробітки склали рівно 1000 (одну тисячу) американських доларів. Сталось це не зразу і цей пост - про те, як я до цього дійшов. Мікростоки або фотобанки - компанії, які продають фото і картинки в основному через інтернет і по достатньо низькій ціні з ліцензією, яка дозволяє продавати їх багато разів. Картинки і фото створюють фотографи та ілюстратори, які отримують невеликий прибуток від продажів. Про фотобанки (від слова “банк”, а не “банка”) я почув давно, але думав, що це зовсім несерйозно і тут присутня стандартна проблема з художнього світу: все вже зроблено до тебе. Все вже сфотографовано до тебе і нічого нового креативного зробити більше не можна. Та і дивлячись на гарні фотографії, стає якось стидно: в мене все не так, все страшно.. Як я вийшов з цього замкнутого кола читайте далі.
Читати далі →
Короткий огляд використаного спорядження в Альпах 2014
Posted by Taras Kushnir on August 25, 2014
В цьому світі речі люблять, а людей - використовують Цього року поїздка в Альпи видалась доволі дощовою. Незважаючи на дощі, мені вдалось сходити нові маршрути, ну а окрім того - побувати в двох нових для мене країнах і одних нових великих горах. З часу минулого року багато споряги зазнало еволюції і я стараюсь іти в ногу з часом і по мірі власних можливостей, користуюсь новою спорягою. Цей пост буде про нові речі, якими я користувався під час поїздки. Буде розглянуто: пальник MSR Reactor 1L, ліхтарик Petzl Tikka RXP, баул Mountain Hardweir Expedition Duffel, мультитул Leatherman Juice CS4, Зовнішня батарея з DealExtreme, черевики Kayland M11+, коврик Therm-a-rest RidgeRest Solite.
Читати далі →
Блог Lviv to Evolene. Анонс
Posted by Taras Kushnir on July 24, 2014
Блог про пригоди в швейцарських альпах Lviv to Evolène "інтерактивний щоденник поїздки в Швейцарські Альпи. Їду я в район містечка Еволін на 20 днів для того, щоб ходити альпіністські маршрути з напарником, якого звати David Bird. З ним я познайомився на британському форумі UkClimbing близько місяця назад. Планую розписувати тут про підготовку до поїздки та саму поїздку вже безпосередньо в Еволін (сподіваюсь, там буде інтернет у якомусь вигляді)" Слідкуйте за оновленнями в блозі або підписуйтесь на RSS!
Читати далі →
Інтерв'ю Дениса Урубка по телебаченню (про Канченджангу)
Posted by Taras Kushnir on July 10, 2014
Посилання на інтерв’ю. Цікаве інтерв’ю досить. Про альпінізм, сім’ю, Канченджангу та плани на майбутнє. З одного боку, нічим не особливе, а з іншого - в ньому є певні класні фрази. “Вище базового табору, коли виходиш на маршрут, настає абсолютна самотність. Ну хіба з напарниками по команді. Ніхто більше не може допомогти. Тут, внизу, можна викликати швидку, вертоліт, літак, Путін подзвонить. А там - все. За гроші цього не купиш. Це одне із небагатьох місць на планеті, де ти добиваєшся всього лише своїми силами. Такий цінний стан душі, коли ти зробив щось, чого ніхто, крім тебе, зробити не може.” (с) Денис Урубко Від себе.. В цьому, мабуть, і є велич альпінізму, скелелазіння, бігу та навіть простих походів в гори. Ти знаєш, що результат, який ти здобув, є мірою твоїх можливостей. Все, чого ти досягнув, ти досягнув завдяки собі. Це спосіб оцінки і випробування себе. І немає більшої нагороди, ніж заслужений успіх.  
Читати далі →