Огляд скелелазних стендів у Львові: стенд "Climb club" (або "Арсен")
Posted by Taras Kushnir on September 10, 2014
Ви твердо вирішили сходити хоч раз на скелелазіння, але не знаєте, куди? Тоді вам сюди. В цьому огляді буде описано всі стенди, які є у місті Львові і цей пост буде доповнюватись із відповідними позначками, якщо станеться чудо і відкриються нові стенди. Ітак, поїхали! В цьому пості огляд стенду “Climb club” (“Арсен”) UPD 4.03.2015 Стенд зараз не працює і невідомо чи запрацює найближчим часом
Читати далі →
Огляд скелазних стендів у Львові: стенд "Лазаренка"
Posted by Taras Kushnir on September 10, 2014
Ви твердо вирішили сходити хоч раз на скелелазіння, але не знаєте, куди? Тоді вам сюди. В цьому огляді буде описано всі стенди, які є у місті Львові і цей пост буде доповнюватись із відповідними позначками, якщо станеться чудо і відкриються нові стенди. Ітак, поїхали! В цьому пості огляд стенду “Лазаренка”.
Читати далі →
Огляд скелелазних стендів у Львові: стенд "Бухта"
Posted by Taras Kushnir on September 10, 2014
Ви твердо вирішили сходити хоч раз на скелелазіння, але не знаєте, куди? Тоді вам сюди. В цьому огляді буде описано всі стенди, які є у місті Львові і цей пост буде доповнюватись із відповідними позначками, якщо станеться чудо і відкриються нові стенди. Ітак, поїхали! Список стендів у Львові (на час написання статті): [стенд "Погулянка"](/2014/pogylyanka-gym-review) (болдерінг та складність) [стенд "Лазаренка"](/огляд-скелазних-стендів-у-львові-стен/) (болдерінг) стенд "Бухта" (болдерінг, складність, хайлайн) [стенд "Climb club"](/огляд-скелелазних-стендів-у-львові-ст-2/) (болдерінг та "складність" на 3 відтяжки) [стенд "SportLife"](/2015/the-wall-review) (болдерінг та складність) В цьому пості огляд стенду “Бухта”.
Читати далі →
Скелелазіння для новачка: відповіді на поширені питання
Posted by Taras Kushnir on August 28, 2014
Ви - людина із активною життєвою позицією, кількома вільними годинами в тиждень і бажанням відкрити для себе скелелазіння, але ви не знаєте, з чого почати? Або ваші друзі ходять на стенд і перебувають в чудовій формі, а ви тільки про це мрієте?  Тоді вам сюди. Мета цього поста - поставити деякі крапки над “і” для скелелазів-початківців.
Читати далі →
Як заробити в інтернеті на подорожах: історія першої тисячі доларів у мікростоках
Posted by Taras Kushnir on August 27, 2014
Сьогодні історична дата: в моєму улюбленому фотобанку заробітки склали рівно 1000 (одну тисячу) американських доларів. Сталось це не зразу і цей пост - про те, як я до цього дійшов. Мікростоки або фотобанки - компанії, які продають фото і картинки в основному через інтернет і по достатньо низькій ціні з ліцензією, яка дозволяє продавати їх багато разів. Картинки і фото створюють фотографи та ілюстратори, які отримують невеликий прибуток від продажів. Про фотобанки (від слова “банк”, а не “банка”) я почув давно, але думав, що це зовсім несерйозно і тут присутня стандартна проблема з художнього світу: все вже зроблено до тебе. Все вже сфотографовано до тебе і нічого нового креативного зробити більше не можна. Та і дивлячись на гарні фотографії, стає якось стидно: в мене все не так, все страшно.. Як я вийшов з цього замкнутого кола читайте далі.
Читати далі →