Що б я хотів знати до того, як придбав дзеркальну камеру Nikon
Posted by Taras Kushnir on September 19, 2014
- Бери Кенон! - Ти зробив 2 помилки у слові "Нікон".. Недавно після невеликого успіху на мікростоках, я замінив свою камеру Panasonic Lumix LX7 на дзеркальну камеру Nikon D5300. Зразу після покупки радості моїй не було меж. Я фотографував все підряд, але через деякий час ейфорія закінчилась і я зміг тверезіше подивитись на деякі речі, про які я і хочу поділитись з тими, хто лише вибирає Nikon чи Canon.
Читати далі →
Огляд скелелазних стендів у Львові: стенд "Погулянка"
Posted by Taras Kushnir on September 15, 2014
Найменший за розміром, але далеко не за значенням, стенд “Погулянка”. Про попередні стенди читайте тут: стенд "Погулянка" (болдерінг та складність) [стенд "Лазаренка"](/огляд-скелазних-стендів-у-львові-стен/) (болдерінг) [стенд "Бухта"](/огляд-скелелазних-стендів-у-львові-ст/) (болдерінг, складність, хайлайн) [стенд "Climb club"](/огляд-скелелазних-стендів-у-львові-ст-2/) (болдерінг та "складність" на 3 відтяжки) [стенд "SportLife"](/2015/the-wall-review) (болдерінг та складність)
Читати далі →
Огляд скелелазних стендів у Львові: стенд "Climb club" (або "Арсен")
Posted by Taras Kushnir on September 10, 2014
Ви твердо вирішили сходити хоч раз на скелелазіння, але не знаєте, куди? Тоді вам сюди. В цьому огляді буде описано всі стенди, які є у місті Львові і цей пост буде доповнюватись із відповідними позначками, якщо станеться чудо і відкриються нові стенди. Ітак, поїхали! В цьому пості огляд стенду “Climb club” (“Арсен”) UPD 4.03.2015 Стенд зараз не працює і невідомо чи запрацює найближчим часом
Читати далі →
Огляд скелазних стендів у Львові: стенд "Лазаренка"
Posted by Taras Kushnir on September 10, 2014
Ви твердо вирішили сходити хоч раз на скелелазіння, але не знаєте, куди? Тоді вам сюди. В цьому огляді буде описано всі стенди, які є у місті Львові і цей пост буде доповнюватись із відповідними позначками, якщо станеться чудо і відкриються нові стенди. Ітак, поїхали! В цьому пості огляд стенду “Лазаренка”.
Читати далі →
Огляд скелелазних стендів у Львові: стенд "Бухта"
Posted by Taras Kushnir on September 10, 2014
Ви твердо вирішили сходити хоч раз на скелелазіння, але не знаєте, куди? Тоді вам сюди. В цьому огляді буде описано всі стенди, які є у місті Львові і цей пост буде доповнюватись із відповідними позначками, якщо станеться чудо і відкриються нові стенди. Ітак, поїхали! Список стендів у Львові (на час написання статті): [стенд "Погулянка"](/2014/pogylyanka-gym-review) (болдерінг та складність) [стенд "Лазаренка"](/огляд-скелазних-стендів-у-львові-стен/) (болдерінг) стенд "Бухта" (болдерінг, складність, хайлайн) [стенд "Climb club"](/огляд-скелелазних-стендів-у-львові-ст-2/) (болдерінг та "складність" на 3 відтяжки) [стенд "SportLife"](/2015/the-wall-review) (болдерінг та складність) В цьому пості огляд стенду “Бухта”.
Читати далі →