Короткий огляд британських інтернет-магазинів для замовлення спорядження
Posted by Taras Kushnir on September 20, 2014
Всі з наведених нижче британських магазинів відправляють в Україну, приймають до оплати наші картки, віднімають 20% ПДВ та більшість з них дає трекінговий номер. Оплата доставки зазвичай 10 фунтів стерлінгів. Розмір пакунку, який можуть відправити - невеликий і тому болдерінгові мати відправляти ці магазини не будуть. Найдешевшу доставку (3 фунти залежно від речей) можна знайти в Ultralight Outdoor Gear, але вона триває мінімум 2 тижні. Найстабільніші в плані доставки - Outside та Rock+Run і триває вона там тиждень. Jackson-sports та Freetime працюють на одному рушії та виглядають подібно. В OutdoorGB деколи неймовірні акції і доставка від них триває тиждень, але саме замовлення можуть обробляти ще тиждень (це досить великий магазин).
Читати далі →
Як і де замовляти якісне спорядження із знижками
Posted by Taras Kushnir on September 19, 2014
У скелелазів, альпіністів, бігунів та десятка інших спортсменів, що проживають в Україні є одвічна проблема: де взяти хороше спорядження. Речі, які продають в нас - обмежене коло національних неякісних або міжнародного “ширпотребу” Salewa, Kong, Adidas тощо. Ще, як варіант, продають спорядження виробників країн-сусідів. Але через деякий час людині, яка починає серйозніше займатись своїм спортом, цього явно бракує і вона починає шукати шляхи, щоб обійти це обмеження. Про ці шляхи і є даний пост.
Читати далі →
Що б я хотів знати до того, як придбав дзеркальну камеру Nikon
Posted by Taras Kushnir on September 19, 2014
- Бери Кенон! - Ти зробив 2 помилки у слові "Нікон".. Недавно після невеликого успіху на мікростоках, я замінив свою камеру Panasonic Lumix LX7 на дзеркальну камеру Nikon D5300. Зразу після покупки радості моїй не було меж. Я фотографував все підряд, але через деякий час ейфорія закінчилась і я зміг тверезіше подивитись на деякі речі, про які я і хочу поділитись з тими, хто лише вибирає Nikon чи Canon.
Читати далі →
Огляд скелелазних стендів у Львові: стенд "Погулянка"
Posted by Taras Kushnir on September 15, 2014
Найменший за розміром, але далеко не за значенням, стенд “Погулянка”. Про попередні стенди читайте тут: стенд "Погулянка" (болдерінг та складність) [стенд "Лазаренка"](/огляд-скелазних-стендів-у-львові-стен/) (болдерінг) [стенд "Бухта"](/огляд-скелелазних-стендів-у-львові-ст/) (болдерінг, складність, хайлайн) [стенд "Climb club"](/огляд-скелелазних-стендів-у-львові-ст-2/) (болдерінг та "складність" на 3 відтяжки) [стенд "SportLife"](/2015/the-wall-review) (болдерінг та складність)
Читати далі →
Огляд скелазних стендів у Львові: стенд "Лазаренка"
Posted by Taras Kushnir on September 10, 2014
Ви твердо вирішили сходити хоч раз на скелелазіння, але не знаєте, куди? Тоді вам сюди. В цьому огляді буде описано всі стенди, які є у місті Львові і цей пост буде доповнюватись із відповідними позначками, якщо станеться чудо і відкриються нові стенди. Ітак, поїхали! В цьому пості огляд стенду “Лазаренка”.
Читати далі →