Мотивація для скелелазів
Posted by Taras Kushnir on January 10, 2015
Переклад кількох речень із книги Дейва МакЛеода “9 out of 10 climbers make same mistakes”. Якщо вам справді треба щось для натхнення, поспостерігайте за справді хорошими скелелазами на протязі певного часу.  Одні можуть справді бути суперсильними, але погано ставлять ноги. Інші можуть бути майстрами техніки, але падають на рухах, де треба тупа сила. Надихатимуть вони вас не тому, що топові скелелази - суперлюди, а якраз навпаки! Вони - такі ж, як я і ви, та все ж вони час від часу досягають неможливого! Як в них це виходить? Зазвичай, все зводиться до цього..
Читати далі →
Як використовувати Xpiks мікростокеру
Posted by Taras Kushnir on January 8, 2015
Xpiks був створений мікростокером для мікростокерів і має допомогти вам зекономити час, що ви витрачаєте на проставляння ключових слів та завантаження ваших робіт на мікростоки. Він доступний для OS X, Windows та Linux. У цьому пості ви дізнаєтесь як: додавати роботи у потік проставляти ключові слова використовувати підказку ключових слів зберігати XMP/IPTC метадані завантажувати роботи на стоки Короткий глосарій: метадані - це додаткові текстові дані, що присутні в файлі зображення. Сюди відносяться назва, опис, авторство, ключові слова та багато інших, що не дуже цікаві мікростокерам. Всі метадані зазвичай заповнюються англійською мовою. теги - ключові слова, за допомогою яких фотографії з'являються при пошуку NB! Англомовна та повна версія цієї статті знаходиться [тут](http://xpiksapp.com/2015/how-to-use-xpiks-part-1) у двох частинах. Незважаючи на те, що програмою вже можна користуватись, Xpiks поки що знаходиться в стадії розробки, тому прохання повідомляти про будь-яку неочевидну поведінку та помилки (можна на офіційному сайті або тут в коментарях). Читайте інструкцію далі.
Читати далі →
Як завантажувати фото та ілюстрації на мікростоки?
Posted by Taras Kushnir on January 8, 2015
В цьому пості я поясню особливості завантаження своїх роботі на фотостоки на зразок Shutterstock, Depositphotos чи Fotolia. Для завантаження на мікросток ви зазвичай заходите на свій мікростоковий сайт, шукаєте кнопку “Завантажити”, вибираєте свої файли, чекаєте, поки вони завантажаться і.. сприяєте тому, щоб ваші роботи купили. Як це зробити я й опишу нижче.
Читати далі →
Зі Львова в Перемишль на велосипеді: як прокатати візу на закупи
Posted by Taras Kushnir on December 15, 2014
Польський шенген стараються отримати дуже багато львів’ян хоча б через географічне розташування: Польща знаходиться ближче до Львова, ніж інші країни Євросоюзу. Є кілька поширених типів шенгенських віз, які отримують люди: серед них бізнес-віза, туристична віза та віза “на закупи”. В кожної з віз є певні обмеження: для бізнес-візи треба запрошення, туристичну візу зазвичай відкривають на дуже невеликий проміжок часу, а віза “на закупи” коштує дорожче за інші (через те, що конкретно в Польщу її треба виробляти перший раз двічі підряд). Тим не менше, я схильний думати, що саме віза “на закупи” дає найбільшу свободу руху. Про те, як швидше пройти процедуру отримання такої візи читайте під катом.
Читати далі →
Задоволення від бігу
Posted by Taras Kushnir on December 10, 2014
Чому люди бігають? Чому їм просто не сидиться вдома? Здається, це риторичне запитання із такими ж банальними відповідями.. Хтось хоче скинули зайві сантиметри, хтось хоче побути наодинці. Але все це неважливо. Я хочу зробити зізнання. Я не бігав вже десь 2 тижні. Та що там два, вже майже три. І вчора зірвався. Після роботи я прийшов додому, переодягнувся, зробив невелику розминку і побіг. Надворі було десь нуль градусів, світили ліхтарі і падав сніг. Роздратовані сірим днем і слизьким асфальтом люди повертались додому з робіт і майже не звертали на мене уваги, навіть не піднімаючи голів догори через сніг. А сніг велично опускався на землю величезним і, здавалось, нескінченним потоком. Він з допомогою вечірніх вуличних ламп був ніби контрастом, який ввели, щоб люди змогли побачити повітря. Велично і не поспішаючи,на противагу мені, сніг падав на асфальт і там, де ще раніше було темно бігти по вечорах, він освітлював знизу темні стежки, відбиваючи світло, яке зміг зібрати з довкола. О, немає нічого кращого за біг після великої перерви, коли весь організм і кожна твоя клітина проситься на пробіжку. Купа сил, легкості та задоволення від бігу. І навіть сніжинки, які заліплювали очі і заставляли мружитись, як від яскравого сонця, не заважали. Вони обліплювали вії та брови і по дорозі назад я біг вже порядком посивівши від снігу, але здорово омолодившись духом (як мені здавалось). Біг - це спосіб відчувати себе молодим і легким. Це можливість побути на самоті і обдумати важливі справи. Або навпаки - відпочити від всього і сконцентруватись на відчутті свого тіла. Біг - можливість випробувати себе і довести собі щось для тих, хто хоче собі щось довести. Задоволення від бігу не можна порівняти ні з чим іншим. Це задоволення від можливості рухатись вперед. Я ніколи не зможу повністю кинути бігати..
Читати далі →