Огляд скелелазних стендів у Львові: стенд "Climb club" (або "Арсен")
Posted by Taras Kushnir on September 10, 2014

Ви твердо вирішили сходити хоч раз на скелелазіння, але не знаєте, куди? Тоді вам сюди. В цьому огляді буде описано всі стенди, які є у місті Львові і цей пост буде доповнюватись із відповідними позначками, якщо станеться чудо і відкриються нові стенди. Ітак, поїхали!

В цьому пості огляд стенду “Climb club” (“Арсен”)

UPD 4.03.2015 Стенд зараз не працює і невідомо чи запрацює найближчим часом

Стенд “Climb club”

Адреса: вул. Княгині Ольги, 120 (ТЦ Арсен)

Рівень: новачок

Опис: Наймолодший стенд, який відкрився в кінці цього літа. Аудиторія його поки вельми нечисленна і орієнтована більше на дітей, ніж на серйозніших скелелазів. В стенді накручені доволі одноманітні зачіпки: або “ручкани”, або мізери. Рельєфів та інших подібних цікавих зачіпок поки що немає. Стенд знаходиться в торговому центрі “Арсен” і стіни, що виходять до коридору Арсену - скляні, відтак всі перехожі можуть витріщатись на дивних скелелазів, які, невідомо для чого, мучаться. Площа приміщення невелика: трошки менша за “Лазаренка”, трошки більша за “Погулянку”. На стенді є зручний диван із столиком, розетка для заряджання мобільника та кілька безформенних крісел для відпочинку.

Зручний диванчик, на якому можна поговорити, а не лазити Зручний диванчик, на якому можна поговорити, а не лазити

Там же можна придбати найнеобхідніше спорядження як то скельники, магнезію, пластир, пляшечки для води тощо (серед запропонованих фірм - Salewa, Salewa та Salewa).

Висота частини на "складність" в порівнянні з ростом Висота частини на “складність” в порівнянні з ростом

На стенді невідомо для чого для дітей закручені шлямбури з відтяжками при висоті 6м (вмістилось якраз 3 шлямбури) при тому, що збоку на 1 метр нижче закінчуються найвищі болдери після вилазу з-під бочки. Логіку шукати не варто.

На стенді шнурки розрізані банально ножем і ропушений кінець замотаний лейкопластирем та скотчем. Видно, спішили..

Із спеціальних тренажерів є непоганий campus board (остання дощечка тріснула, але ніхто її не спішить заміняти). З мінусів cтенду: через плитку на підлозі та відсутність каріматів на стенді не можна нормально покачати прес. Також бракує банального турніка.

UPD: один карімат таки додали

Розташування стенду вибрано далеко не випадково: тут відділення “кремнієвої долини” у Львові: приблизно десяток IT фірм мають недалеко свої офіси: SoftServe, Eleks, Symphony Solutions тощо. Тобто, крім дітей, стенд орієнтований на айтішників-скелелазів з невисоким рівнем лазіння.

Стан: Фанера в ідеальному стані та ще кольорова без слідів скельників. Зачіпки всі нові LeoHolds та кілька нікопольських. Мати тут зовсім новенькі та ідеально чисті (за рахунок відсутності відвідувачів). Навіть є якесь особливе відчуття, коли висипаєш трошки магнезії на такий, поки що ідеально чистий, мат. На стенді можна безкоштовно попити питної води.

UPD: на стенді займаються, в основному, діти як в секціях так і без.

Відомі скелелази: не знаю таких

Атмосфера: самому на стенді поки нудно займатись і є надія, що зимою він пожвавиться.

Висновок: Якщо у вас немає часу і цей стенд близько до вашого дому чи роботи і ви здатні придумати собі тяжкі болдери на простих зачіпках, то вам вартує піти в Climb club.


Сподобався пост?
Підтримайте блог!


comments powered by Disqus