Тренажер для тренувань драйтулінгу

Якщо у вас немає часу ходити на стенд тренуватись або ж на стенді немає такої можливості, то тренажер для тренувань можна виготовити власноруч. Will Gadd має такий же. Для цього нам потрібна дошка (а краще – дві), бажано широка, в якій спеціальним свердлом потрібно висвердлити симетричні отвори для тяпок. Після цього такий тренажер можна повісити у місці із нависанням та починати тренуватись!

Серед вправ, які на ньому можна робити:

  • поступове піднімання вверх (спочатку одна рука піднімається на позицію вище, заблочується і в блоці піднімається інша рука на позицію вище і так до верху а потім вниз)
  • варіації попередньої вправи, тільки через одну комірку, через дві тощо
  • максимальне піднімання вверх (спочатку одна рука заблочується, тоді іншою спробувати дотягнутись максимально високо)
  • Figure 4 & Figure 9 (якщо на землі розстелені мати, можна спробувати зробити Figure 4 та Figure 9, головне не забувати тренуватись у касці)

Figure 4 та Figure 9

Published by Taras Kushnir

Taras Kushnir

“Make visible, what without you, might perhaps never have been seen.”

5 comments on “Тренажер для тренувань драйтулінгу”

    1. Figure 4 – це коли ногою сідаєш на протилежну руку, а Figure 9 – це коли ногою сідаєш на руку з того ж боку. Це використовується, коли лізеться траверс без ніг. Спочатку блочаться дві руки і сідається у Figure 9, а потім, щоб зробити траверсуючий рух, без перестановки рук нога переміщається на іншу руку і ця рука звільняється для руху. Так само цим закінчується траверсуючий рух (спочатку далеко тягнешся, сідаєш у F9, доставляєш руку, переходиш у F4).

  1. Нє – ну Figure 4, я знав, а вот 9 – це було щось новеньке… щось важко собі правда уявляю 🙂 треба буде спробувати, дякую!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *