Обережно із DMM Brass Offset nuts

Вибираючи собі новий набір закладок, мою увагу привернули DMM Offset Nuts та DMM Brass Offsets. Ці набори закладок – улюбленці багатьох тредових скелелазів і, крім того, отримали Editor’s Choice на OutdoorGearLab. Парочка є доповненням одне до одного. Offset Nuts продаються у розмірах 7-11, а Brass Offsets в розмірах 0-6. Як відомо, розміри в різних виробників – різні і я навіть не міг знати, що 0-6 в DMM це ще буде та дрібота.

Як ви можете побачити на фото в шапці посту, закладка номер 2 менша за розміром, ніж мій мізинець. Виглядає вона не дуже надійно, хоча на ній міститься маркування 5kN та значок “3-sigma tested” від DMM (більше про це можна прочитати на офіційному сайті). Мені навіть страшно уявити розмір #0, враховуючи, що #2 – дуже маленька.

Мораль цього поста в тому, що ці дрібні закладки будуть корисні під дуже специфічні потреби. Наприклад, Chris McNamara рекомендує в якісь специфічні регіони в США їхати лише із Brass Offsets в кількості 5-6 сетів. Але якщо ви не знаєте, для чого вам знадобляться такі малесенькі, то купувати їх не треба. Крім того, вони коштують дорожче за такі ж, тільки великі. Тим не менше, номери #6 та #5 – доволі нормальні та корисні розміри, які можна купити окремо.

20160730_131305_cropped
Brass Offsets #2, #3, #4

Published by Taras Kushnir

Taras Kushnir

“Make visible, what without you, might perhaps never have been seen.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *