Мікростоки: невеликий звіт за жовтень

Жовтень був цікавим місяцем для мене в плані фотостоків. Цікавим зразу в кількох різних сферах, тому про все послідовно. Ви можете знайти фінансовий звіт та трохи загальної цікавої статистики під катом.

  • цей жовтень став моїм найприбутковішим місяцем по Shutterstock та сумарно по всіх стоках загалом. Shutterstock приніс менші трохи менше за 200 американських зелених президентів.
  • на Shutterstock в мене купили моє найуспішніше фото двічі по розширеній ліцензії (використання в друкованих або інших масових виданнях) по 28 президентів. Раніше в мене це фото купляли максимально лише раз за місяць по цій ліцензії
  • я перестав цуратись Fotolia.com та depositphotos.com і  завантажив туди близько 100 моїх останній фото, які попали лише частково на Shutterstock. Також я завантажив на 123rf.com ті ж 100 робіт і майже всі з них прийняли
  • за весь час існування моєї співпраці з 123rf.com я тільки цього жовтня майже дійшов до позначки 100 американських президентів (у 10 разів менші заробітки за Shutterstock, але, як я десь читав, приємний бонус в кінці року)
  • за весь час існування моєї співпраці з depositphotos.com я тільки цього жовтня майже дійшов до позначки 50 американських президентів (що добре, враховуючи, що виводити звідти гроші можна з мінімальної суми в 50 президентів)
  • з моїх фото на Shutterstock цього місяця купили найбільше різних фото, ніж будь-якого іншого місяця
  • цього місяця я вперше взяв дозвіл власника на зйомку в приміщенні (property release) стародавньої львівської церкви. Ось прийняті фото на shutterstock. Кілька з цих фото продались за останні дні кілька разів, що не може не тішити (вдалі фото купляють майже зразу, а якщо їй купляють ще й потім, коли вони опускаються по рейтингу, то це взагалі супер)
  • Цього місяця в мене нарешті (!) стало більше, ніж 100 прийнятих робіт в портфоліо на Shutterstock! Тепер мої фото займають більше, ніж 1 сторінку при перегляді портфоліо! Це був своєрідний бар’єр, який я хотів подолати. Наступний бар’єр – 1000 робіт.
  • Станом на жовтень в мене купили сумарно 6 разів 2 фото, зроблені на мобільний телефон Nexus 4
  • В жовтні я отримав свої перші 4 центи за реферальні покупки! Перші реферальні заробітки не можуть не тішити, якими б малими вони не були..

Про мої попередні успіхи можна прочитати у відповідному пості.

Published by Taras Kushnir

Taras Kushnir

“Make visible, what without you, might perhaps never have been seen.”

2 comments on “Мікростоки: невеликий звіт за жовтень”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *