Масаж з Ютубу

Все почалось з того, що в мене заболів низ спини. Болів він не завжди, а лише коли я нагинав тулуб вперед і ще сильніше болів, коли я нагинав під час того голову до грудей. Нагугливши десятки сторінок по нехитрому запиту, я вирішив, що цей біль – перенапруження після тренування на стенді. Справді, я піддаю своє тіло великим навантаженням та неспіврозмірно малому відпочинку. Зразу почав відпарюватись у ванній після тренувань та додатково займатись йогою (якою займався раніше). Біль не зменшувався. Більше того, я навіть пропустив ранішні розтяжки за два останніх дні, оскільки було тяжко робити ті вправи, де треба згинати спину. Через деякий час після того я записався на роботі на масаж. Це дуже позитивно вплинуло на загальне розслаблення м’язів після тренувань, але біль внизу спини йти нікуди не спішив.

На роботі в нас працюють двоє масажистів і сьогодні, на мій подив, після того, як я зайшов у кабінет, мені, посміхаючись, потиснув руку старший чоловік, якого я вперше бачу. Коли я почав розкладати свої речі, чоловік попросив мене допомогти йому з комп’ютером. І тут я здивувався другий раз: чоловік попросив мене ввести йому в гуглі “мануальна терапія” і знайти відео на ютубі. Невдовзі він вже гортав результати пошуку вниз. Туди ж рухалась і моя щелепа, оскільки моє здивування потрохи переросло в неспокій, коли він, вибравши якесь відео з лікарем та пацієнтом, почав гортати його і переглядати якісь куски, поміж того кажучи мені, щоб я лягав. Зразу придумались ситуації, коли хірург під час операції каже “ой, зараз гляну відео на ютубі, як тут різати”.

Вже зовсім неспокійний, я ліг на масажне ліжко, час від часу поглядаючи на того масажиста. Підійшовши до мене, він пощупав хребці, починаючи від копчика, знайшов якийсь, який йому не сподобався і запитав мене, знайому від лікарів фразу “а так – боляче?” і натиснув щосили з одного боку хребця. “Так, так, боляче!”, запротестував я. “Я так і думав”, сказав він і почав мені розтягувати хребет, витискаючи щось поздовж з двох боків хребта, а потім і по центру, видавлюючи двома руками. “Вдих, видих”. Надавив – Хрусь! Потім, поклавши мене на бік, скрутив двічі і знову щось хруснуло…

Після масажу, коли я встав з ліжка, біль внизу спини пройшла. Відчувалось ще деяка незручність, але я зміг зігнутись і нахилити голову. Не вірячи своєму щастю, я почав збирати манатки і тиснути руку масажисту. Після того, за обідом, я кожні 20 хвилин перевіряв “чи ще працює”, чи не болить, якщо нахилити тулуб і голову. Не боліло.

P.S. А відео з мануальною терапією той дядько включив, як виявилось, тому, що там грала розслаблювальна музика..

Published by Taras Kushnir

Taras Kushnir

“Make visible, what without you, might perhaps never have been seen.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *